X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

طالع بینی هفتگی ۶ تا ۱۲ تیر ۹۴

طالع بینی هفتگی ۶ تا ۱۲ تیر ۹۴

فال هفتگی

فال و طالع بینی هفتگی پی ام سی pmc از روز های شنبه ۶ تیر تا جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ برای شما عزیزان در سایت سمت تو آماده شده است.

 

فروردین :

 

عاشق و آینده نگر . همیشه و در هر حال محبوب ترین فرد خانواده هستید اگر با همسر خود تفاهم داشته باشید موفق ترین و خوشبخت ترین فرد خواهید بود تنها ضعف شما تسلیم شدن در برابر عشق است اخیرا بسیار زود رنج شده اید و هیچ حادثه ی تلخی به زودی از زهنتان خارج نمیشود اما لطف های اطرافیان را زود فراموش میکنید تلاش کنید در هیچ شرایطی تمام دارایی خود را رو نکنید .

 

 

اردیبهشت:

 

درحال حاضر شخصی شماراآزرده است.حقایقی برشماآشکارشده است که تمام وجودتان راملتهب ومنقلب کرده.اجازه ندهیدتاکاستی ها وکمبودهای مالی وجودشماراآزرده کند.همه چیزراتنهاباعقل خود نسنجید.
شمابد راازخوب به راحتی تشخیص میدهیدومیدانیدچه کسی برحق است وچه کسی ناحق خودتان راگول نزنید به ضررتان تمام میشود.ازجورزمانه شکوه نکنید.

 

خرداد:

 

اگر تعادل فکری رخود را تحت تسلط خود قرار دهید آرزوهایتان محقق شد، شما شخصی وفادار و .اهل هنرهستید، با مسایل اجتماعی برخوردی منطقی و منصفانه داشته باشید، مشکل شما خجالتی بودن شماست. کم رویی را از خودتان دور کنید تا حسودان از شما دوری کنند.یادتان باشد لزومی ندارد شخصی که شما به او دل بسته اید تابع خواست شما باشد. از رویارویی با مشکلات جدید نترسید.

 

 

تیر:

بخشی از زندگی خود را به فکر کردن در مورد آرزوهای محال اختصاص ندهید. از رویاپردازی های خود بکاهید، زود از کوره در می رویدو بر خلاف ظاهرآرامتان شخصی درون گرا هستید و مدام با خود درگیری فکری دارید. اگر موضوع یا شخصی که عاشقانه به دنبالش بوده اید از شما فاصله گرفته مقصر خود شما هستید، در مورد مسایل معنوی به یاد داشته باشید راز این پرده نهان است و نهان خواهد بود.

 

مرداد:

متاسفاانه بعضی حسودان در اطراف شما چشم دیدن موفقیت شما را ندارند و به شما کمک که نمیکنند زیان هم میرسانند! خود را وابسته کسی نکنید، سعی کنید راه رشد و ترقی را خودتان بپیمایید. خواسته ای فکر شما را مشغول کرده است، بدون هیچ تردیدی آنرا براورده کنید. از گله و شکایت بپرهیزید. مسائل اجتماعی باعث شده که خیلی زیاد با خود خلوت کنید. مراقب اعصابتان باشید

 

 

شهریور
اگر نسبت به خود بی تفاوت باشید از یادها میروید این اواخر نسبت به خیلی از مسائل بی تفاوت شده اید احساس کسالت و خستگی روحی دارید شور و شادی شما کم شده برای انجام کار یا گفتن حرفی تردید دارید زبان خود را کنترل کنید و هر حرفی را نسنجیده یا صریح نزنید بی جهت با فکر و ذهن خود درگیر نشوید با این کار فقط روحیه تان را تضعیف و از پیشرفتتان جلوگیری میکنید

 

 

مهر:

اگر فکر کردن به تنهایی ازارتان میدهد از خود جسارت نشان دهید و برای رسیدن به خواسته هایتان قدم بردارید. برای انجام کاری زیاد این دست و ان دست نکنید که فرصت از دست میرود. با نشستن و گریه و زاری کاری درست نمیشود به نیتی که در ذهن خود دارید خواهید رسید.دست دیگران را بگیرید و سهمی از موفقیت هایتان را با انها تقسیم کنید. خودتان را با حرف های کودکانه فریب ندهید.

 

 

آبان :

شما اهل موسیقی و طبیعت هستید هرچند این فرصت کمتر برایتان اتفاق می افتد تا در دل طبیعت باشد و با خود خلوت کنید اگر تا کنون به موفقیت هایی که با آنها فکر میکرده اید نرسیده اید دلیل آن این است که از شخصیت واقعی خود دور شده اید مسایل اقتصادی و مادی مانع پرداختن شما به علایقتان شده یک برنامه ریزی دقیق هرچند کوتاه مدت در زندگی خود پیاده کنید

 

 

آذر:

شما بسیار مورد توجه دوستان و بستگانتان قرار گرفته اید. همه به دوستی با شما افتخار میکنند. شما ادم صادقی هستید در نتیجه احتمال فریب و سواستفاده ازشما بسیار است. این روزها دچار التهاب درونی هستید و مدام در جوش و خروش و نگرانی و اضطراب به سر میبرید. سعی کنید افکار خود را کنترل کنید که ضعف و نگرانی از وجود شما زدوده شود

 

 

دی:

بی جهت غصه مسایل اقتصادی و کارهای همسرتان را نخورید . پرسش های متعصبانه را کنار بگذارید و به آینده ی نامعلوم هم زیاد فکر نکنید که هیچ کس از آینده به صراحت آگاه نیست. از زندگی گله و شکایت نکنید. شما دلبستگی ها و وابستگی های غیر منطقی ندارید. خیالات و توهمات ساخته ی ذهن را از وجود خود دور کنید. در وعده دادن به دیگران محتاط باشید .

 

 

بهمن:

احتمال دارد این روزها به خاطر وعده ای که داده اید و نتوانسته اید از عهده آن برایید با دشواری هایی روبرو گردید.در خلوت خود بی تاب و مضطرب هستید، درتلاش هستید علاقه خود را به شخصی که از صمیم قلب دوستش دارید به اثبات برسانید.از دوست خود آزرده خاطرید چون او به صداقت و خدمت شما پی نبرده است.هیچکس جز خودتان نمی تواند خواسته شما را تحقق بخشد. از روی سادگی دل به کسی نسپارید.

 

 

اسفند:

 

قابلیت شما بیشتر از آن است که فکر میکنید..ضعف شما این است که نسبت به مسائل اجتماعی وسواس به خرج میدهید..از پند و نصیحت خوشتان نمیآید و از ریسک کردن در زندگی میترسید..شما عاشق مصلت و اهل سیاست هستید اما در عشق ضعیف و در سیاست ترسو..اگر با این خصلت ها کنار بیایید جزء موفق ترین افراد خواهید بود..این هفته مواظب باشید بیش از اندازه مغرور نباشید

  • کد نمایش افراد آنلاین